Furman we Francji spędził pełny rok, niestety nie przebijając się do pierwszego składu. Jeszcze kilka dni temu nie było wiadomo, gdzie Dominik zagra w nowym sezonie.

Ponoć zainteresowanie przejwiał niemiecki drugoligowiec Karlsruher SC, który niespełna miesiąc temu przegrał baraże o Bundesligę z HSV Hamburg.

Dominik odrzucił tę ofertę i jak informuje portal Legioniści. com nowy sezon prawdopodobnie rozegra w Legii.

Dominik uznał, że chce zostać w Legii. Kluby są już w kwestii jego kolejnego wypożyczenia dogadane. W umowie znajdzie się zapis, że wicemistrz Polski będzie miał prawo do transferu definitywnego po zakończeniu sezonu. Kwota wykupu została także ustalona, ale nie mogę zdradzić, ile wynosi – mówi menedżer Furmana Marcin Kubacki na łamach transfering.pl.

Furman skomentował także wyniki losowania Ligi Europy: – Oczywiście, oglądaliśmy losowanie Ligi Europy. Dla mnie nie ma znaczenia, czy zagramy z Gruzinami czy z Rumunami. Myślę, że o tych drużynach na razie więcej wiedzą nasi trenerzy. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak bez względu na wszystko przejść do kolejnej rundy. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza – powiedział zawodnik.

info. legionisci.com