W ramach projektu zostanie przeprowadzony konkurs, którego celem jest wyłonienie 100 szkół lub klubów. O zwycięstwie zdecyduje wynik głosowania internetowego. Zwycięzcy otrzymają program treningowy Akademii Ajax Amsterdam, sprzęt sportowy oraz szkolenie dla trenerów, które zostanie przeprowadzone przez specjalistów z Akademii Ajaxu.

Po szkoleniu, od września 2012 roku, trenerzy rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze szkoły i kluby wezmą udział w turniej, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Nagrodą główną dla sześciu zespołów, które wygrają turniej, jest wyjazd na letnii obóz Akademii Ajaxu do Amsterdamu.

Zachęcamy do informowania klubów piłkarskich i szkół podstawowych o starcie projektu „Szkółki Piłkarskie NIVEA”.

Udział w projekcie daje dzieciom szansę na przeżycie wielkiej sportowej przygody!

Zapraszamy do zapoznania się z treścią oraz do odwiedzenia serwisu http://www.szkolkinivea.pl/

Od 1 marca rozpoczynamy głosować na Publiczną Szkołę Podstawową Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana III Sobieskiego w Szydłowcu przy ulicy Wschodniej 19, dajmy szansę dzieciom na udział w programie i promujmy nasze miasto Szydłowiec.

Aby zagłosować należy najpierw zarejestrować się na stronie http://www.szkolkinivea.pl/ w dn. 1 marca 2012 roku, a następnie odnaleźć naszą szkołę w spisie szkół lub klubów i oddawać głosy codziennie, aż do zakończenia programu tj. 17 czerwca 2012 roku!

Pozdrawiam Marek Artur Koniarczyk