Z okazji Dnia Dziecka Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek serdecznie zaprasza na familijny plener malarski „Malowanie pośród drzew”.

Będzie to znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i świetnie się bawić. Specjalnie dla Was przygotujemy stanowiska z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami jak: pędzle, farby czy „ekosztalugi. Wy zabierzcie tylko dobry humor, uśmiech i głowy pełnych pomysłów.

Wszystkie prace wykonane podczas pleneru zostaną sfotografowane i udostępnione w formie galerii na stronie internetowej sckzamek.pl oraz na naszym profilu facebook’owym.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w najbliższy poniedziałek 1 czerwca 2020 r. Będziemy na Was czekać w Parku Radziwiłłowskim w godzinach 15:00 – 19:00.

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą podstawowych środków ochrony osobistej oraz o przestrzeganiu wymogów reżimu sanitarnego. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, wydarzenie odbędzie się w innym terminie, o którym poinformujemy na naszym profilu facebook’owym.

Do zobaczenia!

info: Szydłowieckie Centrum Kultury „Zamek”