Następnie rozpoczęły się warsztaty muzyczne, które poprowadziła młoda wokalistka z Sadku Klaudia Dróżdż. Podczas tych zajęć prowadząca również przygotowała konkurs karaoke.

W kolejnych dniach w Świetlicy rozpoczął się projekt „Zdrowe i odlotowe ferie zimowe- ferie zimowe z Klubem sportowym Progres Sadek”. Projekt ten został zrealizowany dzięki dotacji, którą otrzymał Klub z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szydłowcu. W pierwszy dzień projektu odbyły się zajęcia kulinarne. Dzieci własnoręcznie przygotowywały zdrowe desery. Ogromną atrakcją dla wszystkich okazał się cymbergaj, który wzbudził wiele emocji wśród najmłodszych. Drugi dzień projektu polegał na nauce gry w air hockeya.

Na zakończenie ferii, a tym samym projektu odbył się turniej w airhockeya. I miejce wśród dziewcząt zbobyła Wiktoria Kamienik, II Daria Stefańska, III Maja Jaworska. Wśród chłopców I Dawid Sadza, II Piotrek Pacałowski, III Patryk Sochacki. W konkursie plastycznym wyróżnieni zostali: Bartosz Sroka, Natalia Gos i Emilia Sochacka. W konkursie karaoke zwyciężyła Gabrysia Lisak, II Kamila Sadza, III Daria Stefańska. Wszystkim gratulujemy!Prócz zwycięzców wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali nagrody.