FFA Szydłowiec wystartowała z treningami i nowym sezonem piłkarski, szydłowiecka akademia piłkarska zgłosiła na tę rundę, aż 4 roczniki: 2011, 2012, 2014 i 2015.

Cieszymy się bardzo, że aż tyle roczników wystartowało w rozgrywkach Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Mamy na pokładzie 90 dzieciaków i cały czas ich przybywa. Zapisy do naszej akademii trwają cały rok i cieszymy się bardzo, że tak wielu młodych sportowców zaufało właśnie nam. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby po każdym treningu na twarzach zawodników pojawiał się uśmiech” – mówią nam przedstawiciele FFA Szydłowiec.

Mottem FFA Szydłowiec jest hasło „niemożliwe nie istnieje”. Przez promocję tego hasła FFA chce pokazać, że zaangażowaniem i ciężką pracą można dojść do upragnionego celu.

Korzystając z możliwości jakie daje nam współpraca z Wisłą Płock oraz wsparcie Dominika Furmana, zrobimy wszystko, aby te marzenia przybliżyć i otworzyć furtkę na ekstraklasowe boiska” – dodają przedstawiciele FFA Szydłowiec

W ciągu pierwszego roku działalności akademii młodzi piłkarze mieli okazję z bliska oglądać piłkarskie zmagania na najwyższym poziomie, a nawet wyprowadzić piłkarzy Wisły Płock na mecz ze Śląskiem Wrocław.

Furman Football Academy w najbliższym sezonie przy wsparciu przyjaciół nie ma zamiaru zwalniać tempa, dlatego jeszcze raz zachęca wszystkich chętnych do wstąpienia w swoje szeregi.

Telefon kontaktowy: 511 601 836 ☎️