Rozpoczęło się głosowanie w najpopularniejszym szydłowieckim Plebiscycie czyli „Nasz Szydłowiec 2017”. W kategoriach: Człowiek Roku, Wydarzenie Roku, Kultura, Sport, Szkoła, a także Samorządowiec Roku oraz Autorytet. 

W pierwszych pięciu kategoriach to czytelnicy decydują kto zwycięży, w dwóch ostatnich specjalnie powołana kapituła wskaże najaktywniejszego i najlepiej radzącego sobie samorządowca w internecie i social media oraz autorytet czyli człowieka, który na przestrzeni wielu lat wyróżniał się na arenie szydłowieckiej.

Głosowanie odbywa się na facebooku Nasz Szydłowiec oraz drogą mailową: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com , a głos można oddać maksymalnie na trzy kandydatury w każdej z kategorii.

Oto lista linków do wszystkich kategorii:

Głosujcie! Wybierzmy najlepszych za rok 2017 🙂

W roku ubiegłym laureatami zostali: Konrad Jóźwik i Krystian Korba – Człowiek Roku, „Szydłowieckie Gwiazdy Tańczą” – Wydarzenie Roku, Guzowianki – Kultura, SKK „MUSHIN” – Sport, Publiczne Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika – Szkoła, Irena Przybyłowska – Hanusz – Autorytet oraz Arkadiusz Sokołowski – Samorządowiec Roku.

Kto zwycięży tym razem? Przekonamy się już niebawem! Głosowanie trwa do 20 stycznia 2018 roku! Wszelkie spory rozstrzyga organizator.