Serdecznie zapraszamy na charytatywny koncert, podczas którego zbierane będą fundusze na leczenie dla Mateusza Dobrasiewicza z Bąkowa.

Mateusz urodził się z poważną wadą kręgosłupa, otwartą przepukliną oponowo – rdzeniową w odcinku piersiowo, lędźwiowo-krzyżowym z dużym garbem kostnym. Podczas 18 lat życia i ciągłej walki o zdrowie, Mateusz najpierw stracił ojca, a później na jego zdeformowanym kręgosłupie otworzyła się rana, która do dnia dzisiejszego nie może się zagoić.

Największą szansą dla Mateusza jest leczenie w specjalistycznej klinice w Stanach Zjednoczonych, co niestety wiążę się z ogromnymi kosztami. Musimy zebrać ponad 150 000$.

Na koncercie usłyszeć będzie można znanych szydłowieckich artystów. Przed publicznością zaprezentuje się niezwykle utalentowana Zuza Gadowska, która z pewnością zaprezentuje nam kilka swoich autorskich utworów ze zbliżającej się dużymi krokami debiutanckiej płyty. Zagra i zaśpiewa również Tomasz Kraska, który także zaprezentuje swoje kawałki, jak również wiele znanych coverów z repertuaru m.in. Lao Che, Kultu, czy Dawida Podsiadło. Na scenie zobaczymy również szydłowieckiego rapera o pseudonimie Strzelba, którego wielu zna z internetu, a teraz będziemy mogli usłyszeć go na żywo.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! Dobra muzyka gwarantowana! A co najważniejsze pomożemy drugiemu człowiekowi!