Już 8 września serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków zespołu Guzowianki na ich jubileusz do Guzowa. Niedzielne popołudnie z Guzowiankami i ich gośćmi szykuje się naprawdę ciekawe. 

Guzowianki powstały w 2014 roku przy Publicznej Szkole Podstawowej w Guzowie, dzięki pomysłowi i zaangażowaniu założycielki grupy Wioli Fijałkowskiej. Obecnie zespół liczy ponad 50 osób, bardzo często koncertuje, nagrywa piosenki, do których powstają piękne teledyski. Swoją pasją i talentem nadają coraz większej jakości całemu przedsięwzięciu.

Podczas jubileuszowego spotkania w Guzowie światło dzienne ujrzy ich długo wyczekiwana debiutancka płyta, która będzie nosiła tytuł „Pod zielonym dębem„. Płytę będzie można oczywiście zakupić!

Jubileusz to oczywiście występy artystyczne i wielu gości. O godzinie 16.00 na scenie zaprezentuje się „zespół Skłoby„, o godzinie 17.00Radosne Nutki” z Mirowa, o 17.45Rakowskie Fijołecki„, o 18.30 Danuta i Władysław Gawędowie z Wysokiej, a o godzinie 19.00 finał czyli koncert jubilatów czyli zespołu Guzowianki.

Podczas imprezy będzie można zasmakować przysmaków regionalnych, obejrzeć osadę zbudowaną przez członków Drużyny Grodu Piotrówka oraz dzieła lokalnych twórców. A dla najmłodszych będą dmuchańce oraz animator.

Serdecznie zapraszamy! Wstęp bezpłatny.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje portal „Nasz Szydłowiec”