12 czerwca w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej „Talent Akrobatyczny”, w którym uczennica 1. klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Bieszkowie Dolnym, Anna Kaczmarzyk, uplasowała się na I miejscu. To nie jej jedyne tego typu osiągnięcie w ostatnim czasie.

W tegorocznym turnieju było wiele kategorii, w których akrobaci z całej Polki mogli ze sobą konkurować, a każda z nich dodatkowo podzielona została na roczniki osób biorących udział w zawodach.

Kategorią, w której Ania startowała i zdobyła złoty metal jest Kategoria Indywidualna.

To nie jest pierwszy medal jaki w ostatnim czasie wywalczyła sobie Ania.

30 maja odbył się Turniej Beskidzki w Akrobatyce sportowej w Wilkowicach, gdzie udało jej się zdobyć V miejsce. Chociaż ma dopiero 8 lat, Ania rywalizowała w kategorii najstarszej (11 i więcej lat) nawet z 16-sto latkami!

W tej kategorii rywalizowało łącznie 80 zawodniczek z całej Polski. Młoda akrobatka trenuje pod okiem  Agnieszki Słomskiej w Akademii Holistycznej w Skarżysku – Kamiennej.

Serdecznie gratulujemy Ani oraz jej rodzicom i czekamy na kolejne osiągnięcia!

info i zdjęcia: pspbieszkow.pl