9 i 10 marca odbył się „II Halowy Turniej Piłki Nożnej Furman Football Academy”. Organizatorzy Gościli w nim 17 drużyn. Nie była prowadzona żadna klasyfikacja, każdy zagrał z każdym i każdy był zwycięzcą. Podczas turnieju zaprezentowały się wszystkie grupy młodzieżowe FFA wykazując się walecznością oraz zaangażowaniem.

W turnieju zagrały drużyny juniorskie: Furman Football Academy, Radomiak Radom, Stoczniowiec Płock, Postęp Łaziska, Proch Pionki, Drogowiec Jedlińsk, Jodła Jedlnia Letnisko, Orzeł Wierzbica, Gryfia Mirów Wicher Miedziana Góra, Oskar Przysucha, Centrum Radom, Oronka Orońsko, Radomiak Radom, FC Południe Radom, Wulkan Zakrzew.

Podczas turnieju odbyła się również zbiórka pieniędzy na leczenie małego Olusia Lisa który choruje na DMD. Zebrane fundusze przeznaczone będą na zakup sprzętu potrzebnego chłopcu oraz jego rehabilitację.

Małego Olusia w dalszym ciągu można wspierać przez wpłatę pieniędzy na zbiórkę dla Olka – https://zrzutka.pl/5cm3kk? oraz Pomóżmy Olusiowi pokonać DMD!- Czas To Życie

Poniżej prezentujemy skróty wideo z wydarzenia oraz zdjęcia.