Klaudia już podczas imprezy serdecznie wszystkim podziękowała, ułożyła nawet wiersz dla ludzi dobrego serca, którym nie jest obojętna. Klaudia pomimo swojej choroby sprawia wrażenie bardzo pogodnej osoby, która przez cały czas trwania niedzielnej imprezy świetnie się bawiła przy dźwiękach serwowanej tego dnia muzyki. 

Dziś na skrzynkę mailową redakcji portalu Nasz Szydłowiec przyszły podziękowania od rodziców Klaudii i ks. Adriana Jakubiaka jednego ze współorganizatorów. Piszą oni tak: – Dziękujemy ogromnie wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w działania charytatywne na rzecz Klaudii. Jesteśmy wdzięczni za okazaną nam pomoc. Dziękujemy za wsparcie finansowe, za ciepłe słowa i przyjazne gesty. Obiecujemy, że nie zmarnujemy szansy na stworzenie Klaudii nowego lepszego domu.

To ważne słowa w których okazywana jest ogromna wdzięczność za pomoc. Przypomnijmy, że podczas całej niedzieli zebrano 11.073,25 złotych. 

Mamy dla naszych czytelników jeszcze jedno bardzo ważne info. Okazuje się, że ludzie są wspaniali! Udowodnił to pan Włodzimierz Zapora, który bezinteresownie wykonał i dziś podarował Klaudii nowe biurko. A nie jest to zwykły mebel. Aby biurko należycie służyło, pan Zapora musiał dostosować je do możliwości Klaudii. Zamontował więc dodatkową rozkładaną półkę, a nawet kółka z blokadą. Klaudia od dawna potrzebowała takiego biurka. W jej imieniu serdecznie dziękujemy za ten prezent.

Portal Nasz Szydłowiec jeszcze raz przesyła Klaudii pozdrowienia, to również prosimy przekazać 🙂

Klaudia ma 16 lat i jest uczennicą drugiej klasy Publicznego Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Szydłowcu. Urodziła się z przepukliną mózgowo – rdzeniową i wodogłowiem. Cierpi na astmę oskrzelową. Ma jedną nerkę i tylko jedno wydolne płuco, niestety ma również duże trudności z oddychaniem w związku z tym potrzebuje tlenoterapii.

klaudiakoziel2