Produkty firmy czynią z otwierania i zamykania mebli emocjonalne przeżycie oraz podnoszą komfort ruchu we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale przede wszystkim w kuchni. Firma zatrudnia ponad sześć tysięcy pracowników na całym świecie.

Uczniowie naszej szkoły – stolarze z klasy I i III wzięli udział w prelekcji przeprowadzonej przez wykwalifikowanych pracowników firmy na temat okuć meblowych stosowanych w meblarstwie produkowanych przez firmę Blum. Biorąc udział w wykładzie nasi stolarze  mieli niepowtarzalna szansę na zdobycie wiedzy dotyczącej najnowocześniejszych rozwiązań stosowanych w systemach zawiasów, szuflad, prowadnic, organizacji wewnętrznej do szuflad, technologii ruchu, pomocy montażowych oraz programów komputerowych wspomagających projektowanie mebli .

W drugiej części spotkania odbyła się część praktyczna szkolenia. W trakcie jej trwania uczniowie mieli możliwość pracować na materiałach firmy i nabierać umiejętności praktycznych, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

info: Ireneusz Tarka – ZS im. KOP

stolarzeblum3