I tym razem nasi karatecy nie zawiedli zdobywając łącznie 5 medali, przy czym są to trofea o szczególnym znaczeniu, bowiem zdobyte przez zawodniczki i zawodników w grupie wiekowej od 10 do 13 lat, dla części których był to w ogóle pierwszy start w zawodach.

Po zaciętych pojedynkach w poszczególnych kategoriach wiekowo-wagowych, nasi młodzi zawodnicy wywalczyli :

Mikołaj Wasik – złoty medal

Mateusz Berus – złoty medal

Maria Miernik – srebrny medal

Olga Wietrak – brązowy medal

Mateusz Mazur – brązowy medal

Jesteśmy bardzo dumni ze wszystkich zawodników – zgodnie twierdzą przedstawiciele kadry szkoleniowo-wychowawczej MUSHIN. Swoją postawą i zaangażowaniem udowodnili, że w istocie wszyscy okazali się zwycięzcami, nawet jeśli nie wszystkim tym razem udało się wywalczyć upragniony medal. Wszyscy zaprezentowali się z jak najlepszej strony zdobywając zasłużone uznanie i cenne doświadczenia. Wielkie podziękowania należą się również ich rodzicom i wspierającej młodszych kolegów „starszyźnie klubowej”.

Po emocjonującej rywalizacji sportowej nie zabrakło czasu na chwile relaksu. Wycieczka do Krakowa, wieczorny spacer po Starym Mieście, wspólne fotografie na Rynku Głównym to chwile, które z pewnością na długo pozostaną w pamięci uczestników wyjazdu. Wspólnie spędzony czas, wspaniała atmosfera, wzajemna pomoc i integracja – to wartości dodane do rywalizacji sportowej.

Warto dodać, że w zorganizowanym przez MUSHIN wyjeździe na turniej w Wieliczce a następnie wycieczce do Krakowa, udział wzięło ogółem ponad 40 osób – prócz młodych karatekow również ich rodzin, opiekunów i sympatyków.

ZOBACZ FOTO Z WYJAZDU MUSHIN

 

/info i foto – MUSHIN/