Jak poinformował Rafał Czubak z Pomidzi Dance Club, główny organizator Pomidzi Hit Festiwalu, podczas 10. edycji imprezy wystąpi król muzyki disco polo, najbardziej rozpoznawalny artysta z tego nurtu muzycznego – Zenek Martyniuk z zespołu Akcent.

Będzie to nie lada gratka dla wszystkich miłośników muzyki disco polo. Można powiedzieć, że w Szydłowcu po raz drugi będziemy mieli święto trzech króli. Tym razem święto muzyczne czyli Zenek Martyniuk król disco polo, Stachursky król muzyki dance oraz Popek „król Albanii”” – powiedział w filmie opublikowanym na facebooku Rafał Czubak.

Impreza zaplanowana jest na 4 lipca na stadionie Szydłowianki Szydłowiec i z pewnością znów możemy spodziewać się tłumów. Wydarzenie organizowane przez Rafała Czubaka to najliczniejsze wydarzenie wśród corocznych imprez w naszym mieście.

Jak już informowaliśmy wcześniej podczas 10. edycji Pomidzi Hit Festiwalu w Szydłowcu wystąpią m.in Stachursky i Popek. Dziś dowiedzieliśmy się o Zenku Martyniuku, a z pewnością wystąpi jeszcze wielu mniej znanych wykonawców.

Podczas wielu edycji Festiwalu wystąpiło wiele gwiazd muzyki disco polo i dance m.in Danzel, Kate Ryan, Boys, Miły Pan, Ronnie Ferrari, D-Bomb i wielu innych.

Zapowiada się taneczny początek lipca w Szydłowcu!

foto główne: www.zespolmuzycznyakcent.pl/ Mateusz Popiel

Popek i Stachursky gwiazdami Pomidzi Hit Festiwalu