Kandydatury, które nadeszły to: Tadeusz Gogacz, TAK Projektoriat, Wiesław Wismont, Monika Seweryn, Monika Łukomska – Bekiel, Paweł Bloch i Artur Marszałek, Sława Lorenc Hanusz, ksiądz Andrzej Kania, Anna Wilkiewicz, Małgorzata Bernatek.

W skład komisji, która miała wybrać wspomnianą piątkę, weszli:

Przemysław Duda – Lokalna telewizja Internetowa Sigu.tv , Alicja Ruzik – Grupa Medialna Sigu, Paulina Ruzik – Grupa Medialna Sigu, Marcin Banaszczyk – naszszydlowiec.pl , Marek Michalski – Teatry Młodzieżowe w Szydłowcu, Jarosław Gołda – Młodzi Sportowcy Szydłowieccy, Maria Pisarek – Młodzieżowe Grupy Parafialne oraz Michał Zagórski – Młode Zespoły Muzyczne.

Każdy członek komisji miał do przyznania odpowiednio 3,2,1 punktów, które mógł przyznać trzem kandydatom. Po zastanowieniu się członków komisji i przyznaniu punktów wybrano piątkę, która weźmie udział w głosowaniu smsowym.

Oto nominowani:

Towarzystwo Aktywnych Kulturalnie „Projektoriat” (SMS o treści TC.WIDZIEC.PROJEKTORIAT pod numer 71068) – stowarzyszenie to głównie Inga Pytka Sobutka, Anna Michajłow Arak, Marta Łabęcka i wszyscy Ci, którzy im pomagają. Mają wiele pomysłów, które z każdym nowym projektem starają się wprowadzić w życie. Ostatnio jest o nich głośno i z tego co nam wiadomo, będzie jeszcze głośniej.

Ksiądz Andrzej Kania (SMS o treści TC.WIDZIEC.ANDRZEJKANIA pod numer 71068) – wikary parafii Św.Zygmunta Króla w Szydłowcu. Od odejścia z parafii księdza Wincentego Chodowicza ,przewodnik szydłowieckiej grupy pielgrzymkowej numer 24. Nauczyciel religii i duszpasterz oazy rodzin, niezmiennie mający na uwadze dobro młodzieży, która zawsze może się do niego zwrócić.

Monika Łukomska – Bekiel (SMS o treści TC.WIDZIEC.MONIKABEKIEL pod numer 71068) – nauczycielka języka polskiego, zafascynowana teatrem i historią żydowską. Prezes Stowarzyszenia Edukacyjno Kulturalnego „Logos” oraz Ogniska Artystycznego „Garbarska 3”.

Sława Lorenc – Hanusz (SMS o treści TC.WIDZIEC.SLAWAHANUSZ pod numer 71068) – członkini Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Szydłowca, znawczyni historii szydłowieckich Żydów. Co najważniejsze osoba, która wpaja szydłowieckiej młodzieży miłość do teatru poprzez udział w grupach teatralnych.

Artur Marszałek & Paweł Bloch (SMS o treści TC.WIDZIEC.MARSZALEKBLOCH pod numer 71068) – student/przedsiębiorca oraz nauczyciel/radny miejski, kto powiedział, że nie można zrobić coś razem? Im się udało wskrzesili popularną niegdyś w Szydłowcu Szydłowiecką Ligę Piątek Piłkarskich. Dzięki nim młodzież spędza niedzielne przedpołudnie na grze w piłkę nożną ucząc się zdrowej rywalizacji.

koszt SMS 1,23 brutto

Serdecznie zachęcamy do głosowania na swoich faworytów, niech wygra najlepszy czyli taki, który „Widzi najwięcej”.

Termin zakończenia głosowania zostanie odpowiednio wcześniej. Nagrody będą wręczane podczas finałowej gali, której termin i miejsce również zostaną podane do wiadomości.

Oprócz wysyłania smsów możecie wyrazić swoją opinię w komentarzach. Co sądzicie o tych kandydaturach? Na kogo wysłaliście smsa? Czy kogoś tutaj brakuje i dlaczego?