26 lipca zyskaliśmy drugiego partnera w ramach tego programu. Jest to Cezary Szymkiewicz od ponad roku zajmujący się fotografią. 

Czarek w tym co robi zyskuje coraz większą popularność jak sam mówi m.in dzięki promocji jaką obdarza go portal Nasz Szydłowiec. Program „Łączy Nas Szydłowiec” sformalizował współpracę na linii portal – Cezary Szymkiewicz, ponieważ trwa ona od dawna. 

Co na współpracy z portalem Nasz Szydłowiec zyskuje Cezary? Oczywiście promocję na bardzo szeroką skalę. Portal patronuje wymyślonym przez Czarka projektom, organizujemy wspólne konkursy promocyjne na facebooku itp. 

Co na współpracy z Czarkiem zyskuje portal NSZ? Oczywiście poprawę wizualnej strony portalu (oczywiście dzięki zdjęciom), często Czarek sporządza dla portalu atrakcyjne fotoreportaże z ważnych szydłowieckich wydarzeń. 

Cieszymy się, że z portalem Nasz Szydłowiec współpracować chcą również szydłowieccy artyści i czekamy oczywiście na kolejnych, a także na przedsiębiorców, instytucje, stowarzyszenia itp. 

Wszystkich szczegółów dowiecie się bezpośrednio od nas:

– adres: pl. Rynek Wielki 5, Szydłowiec

– tel: 505-279-825

– mail: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com

– priv na Facebooku: Nasz Szydłowiec

Zdjęcia autostwa Cezarego możecie oczywiście obejrzeć na facebooku portalu, ale w głównej mierze zachęcamy do lajkowania oficjalnego profilu Cezary Szymkiewicz Fotografia. Tam zdecydowanie najwięcej zdjęć, a szczególnie portetów kobiet, bo tym najchętniej zajmuje się póki co Czarek. Polecamy!

Aby obejrzeć video z rozmowy pomiędzy Cezarym Szymkiewiczem, a Marcinem Banaszczykiem (portal Nasz Szydłowiec) i moment podpisania umowy w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec” kliknijcie w poniższy obrazek. 

czareklaczyszydlowiec3

 BRAK MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH