8 sierpnia portal Nasz Szydłowiec zyskał piątego partnera w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec”. Firmę ENERGY – Szkoła Języków Obcych – Magdaleny i Michała Sieczka. 

Magda i Michał prowadzą swoją szkołę już od ośmiu lat, mogą pochwalić się dużym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi uczniami. Oprócz języków obcych: angielskiego i niemieckiego ENERGY uczy również matematyki. Szkoła mieści się na ulicy Kolejowej w Szydłowcu. Oferta edukacyjna jest oczywiście najważniejsza, ale szkoła ENERGY oferuje także pełną gamę przeróżnych rozrywek. O wszystkim więcej dowiecie się po obejrzeniu nagrania video poniżej. 

Co na współpracy z portalem Nasz Szydłowiec zyskuje ENERGY – Szkoła Języków Obcych? Oczywiście szeroką promocję swoich usług na portalu oraz portalowym facebooku (wśród blisko 5 tysięcy odbiorców), współpracę przy przeróżnych przedsięwzięciach itp.

Co na współpracy z ENERGY – Szkołą Języków Obcych zyskuje portal Nasz Szydłowiec? Oczywiście korzyści materialne 🙂 Portal w zamian gwarantuje Wam kampanię reklamową jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej.

Wszystkich szczegółów dowiecie się bezpośrednio od nas:

– adres: pl. Rynek Wielki 5, Szydłowiec

– tel: 505-279-825

– mail: redakcja.naszszydlowiec@gmail.com

– priv na Facebooku: Nasz Szydłowiec

Już niebawem artykuł reklamowy na temat Szkoły Języków Obcych ENERGY, a póki co zapraszamy do lajkowania szkoły na Facebooku – Energy School

Zapraszmy do obejrzenia video z momentu podpisania porozumienia w ramach programu „Łączy Nas Szydłowiec” oraz krótkiej rozmowy z Magdaleną i Michałem Sieczka TUTAJ

 BRAK MOŻLIWOŚCI KOMENTOWANIA ARTYKUŁÓW REKLAMOWYCH