W następnej części wykonawcy zmieniali się na scenie. 

Zuza uraczyła wszystkich świetnymi aranżacjami anglojęzycznych coverów, a także własną wersją utworu Sławy Przybylskiej. Drugie wejście miała już tylko i wyłącznie z własnymi numerami o których śmiało można powiedzieć, że już nadają się na …listy przebojów i do radia. 

 

Jakub zaserwował totalnie odmienną stylistykę, mocne gitarowe riffy i trudne solówki sprawiały, że słuchacze momentalnie przenosili się na rockowy koncert. Kuba wykonał m.in największe hity: Jimi Hendrixa, AC/DC czy Guns 'n’ Roses. 

 

Zarówno Zuzanna jak i Jakub, choć bardzo utalentowani dodatkowo rozwijają swoje umiejętności. Zuza w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Radomiu, a Kuba w Pracowni Muzycznej „Piano” w Szydłowcu.

W koncercie gościnnie wystąpili: Patryk Skowiera – pianino oraz Filip Skośkiewicz – skrzypce. Koncert poprowadzili: Agnieszka Sobutka – Klepaczewska i Marcin Guza.

 

Koncertowi towarzyszyła wystawa obrazów, które powstały między innymi podczas plenerów malarskich zorganizowanych przez „Lodownię” już po raz trzeci. 

Zuzannie i Jakubowi należą się wielkie gratulacje za piękny i energiczny recital, a gościom pochwały za to, że pomimo szalejącego wiatru chcieli przyjść i posłuchać utalentowanej młodzieży. 

{phocagallery view=category|categoryid=251|limitstart=0|limitcount=8|imageordering=5}

fot. Wiesław Wismont