Żaneta Sasin uraczyła swoich gości wykonaniami najpiękniejszych polskich piosenek o miłości ( to z okazji zbliżających się walentynek). Usłyszeliśmy piosenki z repertuaru: Grażyny Łobaszewskiej, Urszuli, Alicji Majewskiej czy Edyty Geppert. Charakterystyczny głos Żanety spowodował, że każdy utwór przez nią wykonywany nabierał nowych kolorów i dodatkowego znaczenia.

Żaneta jako gospodyni swojego recitalu mogła zaprosić kogo tylko chciała do wspólnego występu. I tak na scenie wspólnie z bohaterką wieczoru pojawiło się jeszcze troje utalentowanych ludzi.

Zuzanna Gadowska wykonała trzy anglojęzyczne utwory, czym z pewnością zaelektryzowała publiczność, więc czekamy na recital Zuzi.

Pojawiło się również dwóch mężczyzn, którzy popisali się umiejętnościami recytacji: Marcin Guza

Na zakończenie kilka słów wypowiedziała Agnieszka Sobutka – Klepaczewska z SCKiS „Zamek”, która wręczyla każdemu z wykonawców piękne kwiaty,

Publiczność domagając się bisu z pewnością nie spodziewała się wspólnego wykonania Żanety i Zuzanny, chyba największego hitu ostatnich miesięcy w Polsce „Ona tańczy dla mnie”. Dziewczyny piosenkę zaśpiewały na znaną już jazzową melodię i poradziły sobie znakomicie.

{phocagallery view=category|categoryid=154|limitstart=0|limitcount=10|imageordering=5}