Pochodzący z Szydłowca adwokat Michał Podgórski został w ostatnim czasie wyróżniony prestiżową w swoim środowisku nagrodą „Orły Prawa”. 

„Orły Prawa” to renomowana nagroda, którą mogą się poszczycić jedynie najlepsze firmy. W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Do grona Orłów mogą przystąpić tylko firmy o najwyższych ocenach.

Program został stworzony, aby spośród firm na rynku wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Orły Prawa mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Michał Podgórski to młody adwokat, który jak widać już dziś cieszy się poparciem i szacunkiem swoich klientów.

Od jakiegoś czasu adwokat Podgórski jest również felietonistą w naszym dziale „Life Style”, w którym prezentuje porady prawne na ciekawe tematy.

Serdecznie Michałowi gratulujemy!