Dziś 8 grudnia 2015 na antenie Radia Plus wyemitowana została rozmowa z ks. Andrzejem Kanią i Robertem Górlickim, czyli organizatorami II Szydłowieckiego Orszaku Trzech Króli. 

Chcemy, aby ten drugi orszak był jeszcze barwniejszy. W związku z tym 5 pracowni krawieckich z ponad 300 metrów materiału szyje stroje dla ponad setki dzieci – powiedział ks. Andrzej Kania z parafii św. Zygmunta w Szydłowcu. Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego zatroszczy się zaś o drewniane miecze i tarcze. Dzieci i młodzież, ale także dorośli mogą wziąć udział w licznych konkursach, związanych z Orszakiem Trzech Króli np. plastycznym, fotograficznym czy na szopkę bożonarodzeniową.

Możecie posłuchać nagrania w Radio Plus klikając w link.

Oprócz wizyty w radomskiej stacji obaj Panowie w ostatnią niedzielę odwiedzili Radio Szydłowiec i program „Świetny spokój” prowadzony przez Przemysława Dudę. Oczywiście tej audycji również można wysłuchać klikając w link

Portal Nasz Szydłowiec sprawuje patronat medialny nad II Szydłowieckim Orszakiem Trzech Króli, na który wspólnie z organizatorami wszystkich serdecznie zapraszamy!

Bierzcie również udział w konkursach o których więcej w linku