Kujawsko-Pomorskie – Konstelacja Dobrych Miejsc

Kujawsko-Pomorskie to unikatowy region w Polsce, o którym można powiedzieć, że daje podwójną przyjemność zwiedzania. Jak sama jego nazwa wskazuje mieści dwa w jednym. W wyniku reformy administracyjnej z 1999 r. połączono dwie skrajnie różne krainy historyczno – geograficzne, położone po dwóch brzegach Wisły… Odtąd wszystko tutaj stało się podwójne – począwszy od nazwy województwa, poprzez jego stolice, aż do zabytków kultury i atrakcji przyrodniczych.

Dzięki nowemu portalowi województwa kujawsko-pomorskiego poznasz każdą możliwość poruszania się po nowopowstałej mapie kujawsko-pomorskiego, po konstelacji dobrych miejsc. Dla celów promocyjnych i budowy nowej marki utworzone nową identyfikację wizualną wraz z nowym logo województwa. Alternatywne wersje tego samego symbolu odzwierciedlają różnorodność województwa o każdej porze roku. Ten region tętni życiem niezależnie od pogody i czasu.

Sezon urlopowy się skończył, lecz atrakcje dla przybywających do Torunia trwają przez cały rok.

Przykład dla naszego regionu?

Mamy świadomość, że branża turystyczna należy do najbardziej perspektywicznych gałęzi polskiej gospodarki, wciąż jednak niedocenianej. Poprzez wspólne działania chcemy przybliżyć włodarzom w naszym regionie siłę marketingu internetowego również w przypadku promocji walorów turystycznych regionu ziemi szydłowieckiej.

Dodatkowo chcemy pokazać również okolicznym mieszkańcom, że warto promować swoje produkty i usługi kanałem internetowym z wykorzystaniem lokalnych portali informacyjnych, które stale zwiększają grono swoich nowych, stałych czytelników.

Wierzymy, że ziemia szydłowiecka z miastem Szydłowiec może być miejscem atrakcyjnym dla turystów. Trzeba umiejętnie wykorzystać ten potencjał. Pomysły jak to zrobić może przynieść nowa kampania promocyjna województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dlatego zapraszamy do śledzenia informacji na naszych portalach, jak i samej nowej strony województwa kujawsko-pomorskiego oraz bloga www.konstelacje.kujawsko-pomorskie.travel krainy licznych atrakcji turystycznych, w której każdy, znajdzie coś dla siebie, a nam wszystkim może przynieść nowe pomysły na promocję naszego regionu.

Bartosz Kaluga, Wydawca Portal Szydłowiecki

Marcin Banaszczyk, Redaktor Naczelny Nasz Szydłowiec

konstelacje dobrych-miejsc