Drugi mecz to pojedynek co raz lepiej grającej drużyny FC Format z ligowym beniaminkiem FC Zimbabe. Już pierwsza akcja meczu to gol strzelony przez Format, co z pewnością podcięło skrzydła debiutantom. W pierwszej połowie przewaga Formatu rosła z każda minutą, a wśród zawodników Zimbabe panował chaos i niedokładność podań. Do przerwy wynik 3:0 na korzyść Formatu idealnie odwzorowywał sytuację na boisku. W drugiej połowie więcej było walki i zawziętości z obu stron i na nieszczęście kibiców SZLP nie padła ani jedna bramka. W związku z tym wynik nie uległ zmianie i FC Format wygrał z FC Zimbabe 3:0. To zwycięstwo wywindowało drużynę „zielonych” na pierwsze miejsce w tabeli, co patrząc na wyniki z poprzednich sezonów tej drużyny, można uznać za niespodziankę. W kuluarach mówi się , że to zasługa znakomitego zgrania zawodników którzy bardzo często ze sobą grają.

 

Ostatni mecz tej niedzieli to pojedynek pomiędzy Nasz Szydłowiec Team, a drużyną Jackpot. Ci pierwsi to debiutanci w większości zawodnicy którzy z piłką nożną nie mieli do czynienia przez wiele lat, drudzy to zgrani piłkarze z osiedla nad Zalewem. Portalowa drużyna była dziś bardzo mocno zmotywowana po ciężkim laniu sprzed dwóch tygodni jaki sprawił jej Olimp Liceum. Jackpot osłabiony brakiem trzech podstawowych zawodników i tak wydawał się silniejszy od Naszego Szydłowca.

Mecz twardy, z dużą ilością fauli i przepychanek…niespodziewanie w tych trudnych warunkach lepiej poradził sobie Nasz Szydłowiec Team i na dobrą sprawę Jackpot nie miał dziś nic do powiedzenia. Wynik końcowy 3:0 na korzyść Nasz Szydłowiec Team mówi sam za siebie!

Najważniejsze jest jednak to, że w tym meczu portalowy team osiągnął coś więcej niż samo zwycięstwo, teraz już wszyscy wiedzą że Nasz Szydłowiec Team również potrafi wygrywać trudne mecze.

więcej szczegółów o Szydłowieckiej Lidze Piłkarskiej pod adresem http://szlp.szydlowiec24.pl/