Były okresy, że trudno było ogarnąć tak dużą ilość osób która podchodziła do portalowego stoiska. Ogromnie się cieszymy, że nasza oferta przypadła do gustu starszym mieszkańcom i dzieciakom.

Kolorowe baloniki z logo portalu, ulotka mówiąca o tym czym jest i czym się zajmuje portal, wspólna ulotka reklamowa ze studiem graficznym Meduza- Media, cukierki wszystko to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. 

Największą popularnością cieszyła się jednak specjalnie przygotowana krzyżówka z pytaniami dotyczącymi Szydłowca. Dzieciaki, ale również ich rodzice ochoczo rozwiązywali zagadki i odgadywali hasło które brzmiało „Zygmunty”. Za każdą rozwiązaną krzyżówkę dawaliśmy drobne upominki.

Ilość rozdanych ulotek była znakomita, baloników wręcz zabrakło.

 

Portal naszszydlowiec.pl i kolorowe baloniki przejdą również w inny sposób do historii Szydłowca, ponieważ na corocznie wykonywanym zdjęciu panów o imieniu Zygmunt każdy z nich pozował przed szydłowieckim ratuszem z balonikiem z logo portalu. 

{phocagallery view=category|categoryid=188|limitstart=0|limitcount=11|imageordering=5}

Serdeczne podziękowania kierujemy również do internetowej telewizji sigutv z której to redaktor naczelny Przemysław Duda zaprosił Marcina Banaszczyka z naszszydlowiec.pl na jedno z wejść live podczas „Zygmuntów”.

Póki co nie można tego nigdzie obejrzeć, ale warto wspomnieć że rozmowa dotyczyła oczywiście Szydłowca, zmian jakie zachodzą w mieście, a także naszej szydłowieckiej utalentowanej młodzieży.

Jeszcze raz wszystkim serdeczne dzięki! oby to wszystko szło na plus Szydłowca!