Od ligowego zwycięstwa 2022 rok rozpoczęła siatkarska drużyna męska RAS6 Szydłowiec.

Reprezentanci Szydłowca występujący w IV lidze mazowieckiej podejmowali na wyjeździe drużynę UKS Olimpijczyk Mszczonów.

Pierwszy set to zdecydowane zwycięstwo RAS6, ale już w drugim gospodarze pokazali, że łatwo się nie poddadzą i wygrali tę partię 25:22. Na szczęście nasz zespół znów pokazał moc wygrywając dwa kolejne sety i cały mecz 1:3 (18:25, 25:22, 23:25, 18:25)

Kolejne spotkanie 16 stycznia w Szydłowcu.

Drużyna prowadzona przez trenerów: Grzegorza Nowaka i Konrada Korzeniowskiego wystąpiła w składzie: Rafał Budzyński, Marcin Obremski, Sylwester Janek, Mariusz Myziak, Konrad Soból, Paweł Sąpór, Paweł Tyczyński, Adam Sąpór, Mariusz Janiszewski, Piotr Czerniak oraz Łukasz Lis, Michał Bank, Arek Sasal, Bartek Gregorek.