Ten jubileuszowy finał odbywać będzie się pod hasłem: Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów
Jak co roku finałowa zbiórka odbywać będzie się w powiecie szydłowieckim, a centralne imprezy czekają na mieszkańców powiatu, oczywiście w Szydłowcu. Mamy dla Was wstępny, ale już w miarę szczegółówy program dnia. Zapraszamy do zapoznania się i oczywiście do udziału! 🙂
Od samego rana na ulicach powiatu szydłowieckiego kwestować będzie rekordowa jak na nasz sztab liczba wolontariuszy, ponieważ będzie ich, aż 130.
O godzinie 9.oo w Zespole Szkół im. Jana Pawła II rozpocznie się HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ z okazji 25. Finału WOŚP o Puchar Burmistrza Szydłowca. O godzinie 10.oo w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Henryka Sienkiewicza rozpocznie się organizowany po raz pierwszy ORKIESTROWY TURNIEJ SIATKÓWKI KOBIET. Zapraszamy do zapisywania się i do udziału w tych zespołowych turniejach!
O godzinie 11.00 zapraszamy na Rynek Wielki w Szydłowcu, gdzie rozpocznie się ORKIESTROWE ZAMIESZANIE i…ŚNIADANIE. Tak, dokładnie! ekipa Szydłowieckiego WOŚP przygotuje dla Was przepyszne potrawy 🙂 Podczas kosztowania przysmaków przygrywać Wam będzie niezastąpiony zespół GUZOWIANKI z Guzowa, będzie również możliwość przejechania się zabytkowymi pojazdami.
O godzinie 13.oo odbędzie się uroczyste ODSŁONIĘCIE TABLICY PAMIĄTKOWEJ z okazji 25. Finałów WOŚP w Szydłowcu. Jak wspomnieliśmy wyżej Szydłowiec od samego początku gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!
13.10 to godzina startu III Szydłowieckiego Biegu „POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”, a chwilę po wyruszeniu biegaczy o godzinie 13.20, na starcie pojawią się uczestnicy V Szydłowieckiego Marszu NORDIC WALKING! Zapraszamy do zapisywania i udziału w tych dwóch sprotowych wydarzeniach! Kto na ile się czuje, albo biegamy, albo maszerujemy 🙂
O godzinie 15.00 zapraszamy wszystkich chętnych do świetlicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. H. Sienkiewicza gdzie odbędzie się tradycyjny już w Szydłowcu ORKIESTROWY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI. Zapraszamy dzieciaki, rodziców oraz dziadków 🙂
16.30. to jak co roku godzina startu punktu kulminacyjnego każdego finału WOŚP w Szydłowcu czyli koncertu finałowego. Tym razem sztab WOŚP w Szydłowcu zaprasza na FINAŁOWĄ IMPREZĘ URODZINOWĄ WOŚP! Podczas której wszystkich obecnych zabawiać będzie wschodząca gwiazda muzyki dance i disco – zespół JAGODA! rock’n’rollowy band PREZES ZARZĄDU! oraz niezastąpiony, grający muzykę, którą wszyscy znają i lubią DJ KAPTUR!
A oprócz tego oczywiście: aukcje, licytacje i inne atrakcje.
O godzinie 20.oo nad szydłowieckim niebem zabłyśnie ŚWIATEŁKO DO NIEBA, a przy tej okazji nie zabraknie pysznego urodzinowego tortu i szampana!
Nie może Was zabraknąć! Musicie być tego dnia w Szydłowcu, bawić się i pomagać. Serdecznie zapraszamy!