Wiejść o tym rewelacyjnym i wzruszającym artystycznym wydarzeniu rozeszła się po Szydłowcu w tempie błyskawicznym. Szczególne słowa zachwytu kierowane były pod adresem Olgi Wojciechowskiej, która brawurowo wcieliła się w postać matki błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki.

Reżyser spektaklu ks. Andrzej Kania postanowił sztukę przedstawić jeszcze raz, w maju, z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Sala szydłowieckiego ogólniaka znów zapełniła się do ostatniego miejsca, a Olga po raz kolejny zachwyciła publiczność, która wielokrotnie wzruszała się podczas czwartkowego wieczoru.

Warto przypomnieć, że spektakl został również wystawiony w Teatrze Powszechnym w Radomiu, gdzie Olga i cała ekipa pracująca przy tym spektaklu, otrzymali wyróżnienie.

Dyrektor liceum im. Sienkiewicza Karol Kopycki cieszył się ogromnie, że w szkole jest tak utalentowana młodzież i ks. Andrzej, dzięki któremu Ci młodzi ludzie mogą się realizować. Wspomniał, że każdego dnia kadra nauczycielska stara się by szydłowieckie liceum było przyjazne dla uczniów.

Podczas powtarzanego spektaklu w Szydłowcu miłym akcentem było wręczenie przez ks. Andrzeja podziękowań dla zaprzyjaźnionych mediów ze Starachowic, a także dla portalu Nasz Szydłowiec. Podziękowania dotyczyły promowania Szydłowieckiego Orszaku Trzech Króli, a także spektaklu „Marianna P.”

Portal Nasz Szydłowiec serdecznie dziękuje za to wyróżnienie.

TUTAJ fotorelacja z powtórki „Marianny P.”

TUTAJ relacja z premiery w marcu