Wzięli w nich udział Pani wicedyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szydłowcu mgr Grażyna Olesińska, współtworząca scenariusz szydłowieckiego orszaku, orszakowa scenografka i dekoratorka Pani mgr Bogusława Ruszewska, Pan wicedyrektor Publicznego Gimnazjum nr 2 w Szydłowcu odtwórca roli Króla w I Szydłowieckim Orszaku Trzech Króli mgr Robert Górlicki, oraz prezes Fundacji Strefa JP 2 w Szydłowcu Przemysław Duda.

Wspomniane spotkanie stało się okazją do przekazania doświadczeń z pracy przy organizacji orszaku. W grupie kilkudziesięciu organizatorów z innych miejscowości, przybliżono idee orszaku, zasady współpracy z fundacją, a także informacje dotyczące bezpieczeństwa.

Podjęto temat pozyskiwania funduszy oraz współpracę z mediami przy promocji OTK 2016. Jako przykład promocyjnego działania delegacja Szydłowieckiego Orszaku Trzech Króli zaprezentowała kalendarz na 2016 zawierający zdjęcia z pierwszego orszaku , co spotkało się z żywym zainteresowaniem zarządu fundacji i pozostałych uczestników.

Na bieżąco o II Szydłowieckiem Orszaku Trzech Króli będziecie informowani oczywiście na portalu Nasz Szydłowiec.