Same przeboje, niezwykłe aranżacje, wspaniałe słowo wiążące oraz stylowe stroje porywają słuchaczy w świat przedwojennych kawiarenek i estrad.

W programie usłyszeć będzie można min. takie hity jak: „Padam, Padam”, „Hymne a L’amour”, „Nie kochać w taką noc to grzech”, „Na pierwszy znak” czy tytułowy „Miłość Ci wszystko wybaczy”.

A w sylwestrowy nastrój wprowadzać będą zamkową publiczność: Magdalen Skawińska – vocal, Joanna Błażej – Łukasik – fortepian oraz Paweł Łukasik – altówka.

Jeśli chcecie Państwo powitać 2012 ROK noworocznym toastem w SZYDŁOWIECKIM ZAMKU nie zwlekajcie i już dziś zarezerwujcie bilety na tę wyjątkową noc.

31 grudnia 2011 r., godz.22.30 – sala kominkowa

Bilety w cenie 50 zł od osoby do nabycia w sekretariacie SCKiS – ZAMEK

Ilość miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje – tel. 048 617 10 29; 617 02 96, e-mail: sekretariat@sckzamek.pl

Joanna Błażej – Łukasik – fortepian: Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu prof. M. Koziaka. Od wczesnego dzieciństwa brała udział w licznych recitalach i koncertach promocyjnych. Swoją grę doskonaliła pod kierunkie: I.Rolanowskiej, J.Łukowicza, W.Obidowicza, R.Baksta i J.Gorbatego. Od czasów studiów koncertuje jako solistka i kameralistka biorąc udział w wielu Festiwalach i Dniach Kameralistyki w: Polsce, Anglii, Szkocji, Austrii i Słowacji. W swym dorobku posiada także nagrania dla Polskiego Radia i Telewizji.

Paweł Łukasik – altówka: Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie altówki M.Muzyki – Gołogórskiej. Od czasu studiów koncertuje w wielu znanych ośrodkach kulturalnych w Polsce, a także w innych krajach Europy. Brał także udział w wielu prestiżowych festiwalach. W 200 r. dokonał nagrań dla Polskiego Radia. Oprócz działalności koncertowej zajmuje się także lutnictwem – gra na wykonanym przez siebie instrumencie.

Magdalena Skawińska – sopran: Ukończyła Akademię Muzyczną w Bydgoszczy. Czynnie koncertuje w kraju i za granicą występując solowo i w zespołach oratoryjno – kantatowych i operowych. Bierze udział w licznych festiwalach i kursach mistrzowskich. Jej ulubionym repertuarem jest muzyka francuska. Występuje w Operze Paryskiej.