W turnieju udział wzięło 8 drużyn podzielonych na dwie grupy. Nasze dziewczęta rywalizowały w grupie z drużynami: Salos Łódź, UKS Tuszyn i UKS 13 Łódź.

RAS 6, w grupie uplasowała się na 2 miejscu i w dalszej fazie spotkała się z faworytami turnieju Kadrą Łódź, która zajęła w swojej grupie 1 miejsce nie tracąc seta.

Nasze dziewczęta podeszły do meczu bez żadnego obciążenia. Pierwszy set to walka punkt za punkt, ale końcówka należała do gospodyń 25:22. Drugi set to zdecydowana przewaga naszej drużyny i pewna wygrana 16:25. O wszystkim decydował tie – break w którym nasze dziewczęta okazały się lepsze, popełniły mniej błędów – opowiada portalowi Nasz Szydłowiec Grzegorz Nowak.

Szczęśliwi czekaliśmy na rywali z drugiego półfinału. Gdzie spotkały się ekipy Salos i drużyna ze Zduńskiej Woli. W tym spotkaniu rywala wyłonił, również tie- break w którym lepsza okazała się drużyna Solos – kontynuuje Nowak.

Nasza drużyna nie podjęła walki w finale ulegając przeciwniczkom 0:2 w setach. Zmęczenie prawdopodobnie dało znać o sobie.

Ostateczna kolejność:

1. Salos Łódź

2. RAS 6 Szydłowiec

3. Zduńska Wola

4. Kadra Łódź

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Katarzyna Gałczyńska, Maja Gawęda, Dominika Sobczak, Magdalena Sobczak, Ola Szcześniak, Zosia Wiśniewska, Konstancja Śliwa, Daria Owczarek, Klaudia Palczewska. Trener Grzegorz Nowak

Trenerzy wszystkich drużyn za najlepszą zawodniczkę drużyny z Szydłowca uznali Katarzynę Gałczyńską. Na pochwały zasługują jednak wszystkie dziewczęta, każda z nich przyczyniła się do tego sukcesu.

Portal Nasz Szydłowiec składa serdeczne gratulacje!

rasozorkow2

rasozorkow3

rasozorkow4