W niedzielę, 14 listopada, w hali sportowej w Kozienicach rozegrany został siatkarski mecz w ramach piątej kolejki Mazowieckiej Czwartej Ligi Seniorów w piłce siatkowej.

Przy siatce spotkały się drużyny KKS II Kozienice i RAS6 Szydłowiec. Lepsza i to zdecydowanie, okazała się drużyna gości z Szydłowca.

Nasza drużyna pokonała gospodarzy 3:0 (25:10, 25:16, 25:22).

Od samego początku RAS6 dyktowała warunki na boisku, kontrolując grę i zdecydowanie wygrywając dwa pierwsze sety. Delikatny chaos i rozluźnienie wkradły się w trzecim secie, gra toczyła się punkt za punkt, ale ostatecznie i tego seta wygrali nasi reprezentanci.

Muszę pochwalić drużynę, bo wykonywali nasze założenia. Zaczął funkcjonować środek, na co szczególną uwagę zwracaliśmy podczas ostatnich treningów” – komentował po mecz trener RAS6 Grzegorz Nowak.

Z dorobkiem 15-punktów RAS6 Szydłowiec zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Tyle samo punktów mają drużyny z Jedlińska i Mszczonowa, ale mają lepszy stosunek setów.

W najbliższą niedzielę, 21 listopada zapraszamy do hali sportowej PSP nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu na mecz z drużyną z Przytyka. Początek spotkania o godzinie 17.00.