W niedzielę 21 sierpnia w Pawłowie odbędzie się Memoriał Siatkarski im. Marcina Pawlaka, pochodzącego z tej miejscowości przedsiębiorcy i społecznika, który zginął tragicznie w 2018 roku.

Marcin był wielkim pasjonatem siatkówki, dlatego już po raz trzeci przyjaciele Marcina zdecydowali się zorganizować turniej wspomnieniowy.

Turniej w piłce siatkowej mężczyzn na boisku piaszczystym przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pawłowie rozpocznie się o godzinie 9.00.

Wpisowe na turniej to 50 złotych od drużyny. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub smsowo: 728 012 158 lub 781 566 609. Zakwalifikowanych będzie 8-12 drużyn, liczy się kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy zapewniają: trykoty, posiłek, kawa, herbata, woda, obsadę sędziowską, opiekę medyczną, atrakcyjne nagrody finansowe (premiowane miejsca 1-4). Pula nagród to 2000 złotych.

Wiele atrakcji czeka również na kibiców, dla których przygotowana będzie „Strefa Rodzinna”, a w niej: dmuchana zjeżdżalnia, eurobungee, bańki mydlane, balony z helem, tatuaże, wóz strażacki, konkursy z nagrodami, dużo smakołyków, kuchnia polowa z grochówką, dania i potrawy regionalne i tradycyjne, dla pań strefa urody.

W trakcie Memoriału Siatkarskiego im. Marcina Pawlaka organizowana będzie zbiórka charytatywna dla Lenki Czabak z Chlewisk. Więcej na temat dziewczynki i jej potrzeb dowiecie się TUTAJ.

Organizatorami wydarzenia są: OSP Pawłów i przyjaciele

Serdecznie zapraszamy do udziału! Nasz Szydłowiec wspiera medialnie III Memoriał Siatkarski im. Marcina Pawlaka w Pawłowie.