Stworzyliśmy mocną grupę dziewcząt które na pewno powalczą w III lidze. Już niedługo bo 13 października rozpoczynamy . Mecz inauguracyjny rozegramy w Kielcach z miejscowym SPS Construction Kielce o godz. 19.30. Natomiast pierwszy mecz w hali Zespołu Szkół Im. Jana Pawła II w Szydłowcu zaplanowano na 24 października.

Skład dziewcząt na sezon 2014/2015 RASzóstka Szydłowiec: Aleksandra Lis- Jedynak, Anna Biela, Karolina Łaski, Natalia Łaski, Wiktoria Pawlak, Monika Łożyńska, Ewelina Sasal, Magdalena Wanat, Kaja Kiersnowska, Ola Gołda , Paulina Jaśkiewicz,  Emila Witasek, Martyna Dumin, Agnieszka Kamińska, Magdalena Podsiębierska, Milena Kaca. Trenerem drużyny jest Grzegorz Nowak.

Nie można zapomnieć o osobach dzięki którym udało się to wszystko: panu Adamowi Łaski, administratorowi naszej strony internetowej, który podsunął pomysł jak można zdobyć fundusze . Robertowi Wojcieszkowi który dba o oprawę każdego przedsięwzięcia (nagłośnienie). Sponsorom, którzy wsparli nasze przedsięwzięcie, zamieszczając reklamy w klubowym kalendarzu na rok 2015, który będzie bezpłatnie kolportowany na terenie całego powiatu. Już dziś zapraszamy osoby fizyczne oraz firmy do współpracy, przy następnych, wspólnych przedsięwzięciach . Dzięki państwa wsparciu możemy zrealizować kolejny cel – wejście w rozgrywki z grupą młodsza, która już zdobywa doświadczenie pod okiem trenera Pawła Blocha.

Rodzinnej Akademii Sportu w Szydłowcu cały czas kibicuje portal Nasz Szydłowiec, patron medialny wszystkich wydarzeń organizowanych przez RAS, jedyny medialny partner stowarzyszenia. Już dziś otrzymaliśmy zapewnienie o daleko idącej współpracy pomiędzy Rodzinną Akademią Sportu i portalem Nasz Szydłowiec, na dalsze lata przeżywania wspólnych sukcesów 🙂

Zapraszamy rodziny do kibicowania naszym dziewczynom w rozgrywkach III ligi. Zabierz znajomego i przyjdź na hale dopinguj swoja drużynę.

Więcej informacji na stronie ras.webd.pl