My chcielibyśmy zaprosić Was do naszego „czellendżu”. JP2 Message Challenge to zupełnie nowe oblicze wirtualnych zawodów.

Chcemy, ażeby wytypowane osoby w ciągu 24 umieściły na swoim profilu na portalach społecznościowych jedno zdanie zaczerpnięte z przemówień Jana Pawła II do młodych, a także podali miejsce i rok, w którym te słowa zostały wypowiedziane.

Chcemy w ten sposób uczcić Świętego, a co za tym idzie również pokazać, że Jego słowo jest wciąż żywe i aktualne.

Zadaniem każdego uczestnika akcji jest również wpłacenie na konto Fundacji niewielkiej kwoty 10 zł, która będzie przeznaczona na fundusz stypendialny dla uzdolnionej choć biednej młodzieży. To także stawianie żywego pomnika Janowi Pawłowi II oraz spełnianie marzeń o kształceniu tych młodych ludzi! Zachęcajcie zatem i typujcie do wyzwania swoich znajomych na portalach społecznościowych!

zespół Strefy JP2 – Centrum Młodych

Ekipa portalu Nasz Szydłowiec do zadania typuje inne redakcje, które miejmy nadzieję ochoczo podejmą wyzwanie i wspomogą działalność szydłowieckiej SJP2. Oto nominowani: redakcja Portalu Szydłowieckiego, redakcja Tygodnika Szydłowieckiego, redakcja Echo Dnia Radomskie, redakcja Gościa Niedzielnego oraz redakcja Tygodnika Powszechnego. 

To nasz cytat: „Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali”. (Spotkanie z młodzieżą, Jasna Góra, 1983 r.)

A tutaj macie dane do przelewu: Fundacja Inicjatyw Medialno – Kulturowych STREFA JP2 ul. Zakościelna 13, 26-500 Szydłowiec Numer Konta Bankowego PKO: 98 1020 4317 0000 5002 0360 6332