W piątek 13 grudnia po raz ósmy, sympatycy Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, spotkali się przy wigilijnym stole. Uroczystość odbyła się w sali bankietowej Zajazdu „Świerczek”.

Uczestniczyło w niej ponad osiemdziesiąt osób, w tym: ćwiczący, ich rodziny oraz sympatycy Karate.

Gośćmi honorowymi byli Starosta Szydłowiecki pan Włodzimierz Górlicki
i Burmistrz Szydłowca pan Artur Ludew.

Zwyczajem ubiegłych lat, prowadzący spotkanie sensei Robert Wyciszkiewicz, dokonał podsumowania 2019 roku wspominając o sukcesach swoich podopiecznych zarówno na arenach krajowych, jak i zagranicznych. Następnie zapoznał wszystkich zebranych z planami na nadchodzący 2020 rok.

Kolejnym punktem spotkania było składanie świątecznych życzeń m. in. przez Starostę Szydłowieckiego i Burmistrza Szydłowca. Łamanie się opłatkiem umilały uczestnikom spotkania grane kolędy. Jak co roku, spotkanie przebiegło we wspaniałej świątecznej atmosferze, pełnej ciepła rodzinnego i serdeczności, za co wszystkim serdecznie dziękujemy.

W imieniu kadry instruktorsko-pedagogicznej naszej organizacji, wszystkim naszym przyjaciołom i sympatykom składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu miłych chwil, dobroci i uśmiechu na każdy dzień Nowego 2020 Roku.

info: Sensei Robert Wyciszkiewicz – OSU.

Więcej zdjęć: