Już w najbliższą niedzielę 22 października zapraszamy Was na wydarzenie organizowane przez szydłowiecką Fundację „Strefa JP2”.

„Strefowy odpust ku czci św. Jana Pawła II” bo tak będzie nazywała się impreza organizowana jest tuż po obchodach XVII Dnia Papieskiego, który w tym roku odbywał się pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”.

Tego dnia Strefa JP2 zaprasza wszystkie rodziny na dzień otwarty nowego niepublicznego punktu przedszkolnego w Szydłowcu. „Strefa Karolka” bo tak będzie nazywało się to przedszkole, swoją działalność zainauguruje w niedzielę 22 października o godzinie 10. Zapraszamy na ulicę Kamienną 70.

Przez cały dzień nie zabraknie również atrakcji na placu przy kościele św. Zygmunta. Fundacja przygotowała gry i zabawy dla całych rodzin, turnieje wiedzy o Janie Pawle II, wystawy i wiele innych.

Wieczorem wspólnie ze Strefą JP2 zapraszamy na uroczystą galę „SKRZYDŁA 2017”, która rozpocznie się o godzinie 20. w szydłowieckim Zamku. Fundacja wręczy nagrody w kategoriach: kościół, kultura, media, wolontariat, społeczeństwo.

Wszystkich serdecznie zapraszamy do udziału w tych niedzielnych wydarzeniach 🙂