Rok szkolny 2021/2022 oraz rozdanie świadectw już za nami.

Jest to czas na podsumowanie ciężkiej pracy uczniów z placówek oświatowych na terenie Gminy Szydłowiec, niektórym z nich udało się wypracować coś więcej niż świadectwa z czerwonym paskiem, są to stypendia przyznawane przez Burmistrza Szydłowca.

W drugim semestrze roku szkolnego 2021/2022 za wybitne wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe, stypendia Burmistrza, w wysokości 390,00 złotych, zostały przyznane łącznie 63 uczniom.

Stypendia za wybitne wyniki w nauce przyznano uczniom:

Publicznej Szkoły Podstawowej w Sadku:

1. Gołda Aleksandra – uczennica kl. IV
2. Banaczek Wiktoria – uczennica kl. VII
3. Czarnota Bartosz – uczeń kl. VI
4. Jeżewska Dominika – uczennica kl. VII
5. Głowacka Patrycja – uczennica kl. VIII
6. Kamienik Gabriela – uczennica kl. VIII
7. Jaworska Maja – uczennica kl. VIII

Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdowie:

1. Góral Radosław – uczeń kl. VIII
2. Mamla Nikola – uczennica klasy VIII
3. Nowek Karol – uczeń kl. V
4. Szcześniak Maja – uczennica klasy V

Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Szydłowcu:

1. Adamczyk Jan – uczeń klasy IV „a”
2. Bińkowska Julia – uczennica kl. IV „a”
3. Figarska Adrianna – uczennica kl. IV „a”
4. Górlicki Bartłomiej – uczeń klasy IV „a”
5. Nowakowska Oliwia – uczennica kl. IV „a”
6. Sadkowski Igor – uczeń kl. IV „a”
7. Derleta Bartosz- uczeń kl. V „a”
8. Janiec Łucja- uczennica kl. V „a”
9. Król Maja – uczennica kl. V „a”
10. Parszewska Natalia Maria – uczennica kl. V „a”
11. Kita Alicja – uczennica kl. VII „a”
12. Kosno Amelia – uczennica kl. VII „a”
13. Muryjas Amelia – uczennica kl. VII „a”
14. Malmon Natalia – uczennica kl. VII „a”
15. Barczyńska Iga- uczennica kl. VIII „a”
16. Gregorczyk Joanna – uczennica kl. VIII „a”
17. Nowakowski Błażej – uczeń kl. VIII „a”
18. Krzemiński Filip – uczeń kl. VII „s”

Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Szydłowcu:

1. Malmon Mikołaj– uczeń kl. IV „a”
2. Zagórski Adam – uczeń kl. IV „a”
3. Staszewska Antonina – uczennica kl. IV „b”
4. Dąbrowa Kalina – uczennica kl. IV „b”
5. Bednarczyk Maciej – uczeń kl. IV „b”
6. Mędrek Marcel – uczeń kl. IV „b”
7. Berus Oliwia – uczennica kl. IV „b”
8. Wójtowicz Maja – uczennica kl. IV „a”
9. Arak Aleksander – uczeń kl. VI „a”
10. Szczęśniak Natalia – uczennica kl. V „b”
11. Kowalczyk Karol – uczeń kl. VI „a”
12. Nojek Julia – uczennica kl. VII „a”
13. Buczek Karolina – uczennica kl. VII „a”
14. Ubysz Nikola – uczennica kl. VI „a”
15. Karpeta Natalia – uczennica kl. VI „e”
16. Mędryk Marcelina – uczennica kl. VIII „a”
17. Bloch Paulina – uczennica kl. VIII „a”
18. Kowalczyk Maciej – uczeń kl. VIII „b”
19. Hebda Maciej – uczeń kl. VIII „b”
20. Gnat Patrycja – uczennica kl. VIII „c”
21. Fiutowska Amelia – uczennica kl. VIII „c”
22. Bednarczyk Adam – uczeń kl. VIII „d”
23. Cegliński Kornel – uczeń kl. VIII „d”
24. Świercz Marcin – uczeń kl. VIII „d”
25. Zagórska Julia – uczennica kl. VIII „d”

Publicznej Szkoły Podstawowej w Wysokiej:

1. Kaczor Julia – uczennica kl. V
2. Kacprowicz Anna – uczennica kl. V
3. Rzeźnik Fabian – uczeń kl. V
4. Ślizak Klaudia – uczennica kl. V
5. Dąbrowa Małgorzata – uczennica kl. VI
6. Zawisza Natalia – uczennica kl. VI
7. Kurzawa Anna – uczennica kl. V
8. Wiśniewska Roksana – uczennica kl. IV
9. Wabik Maja – uczennica kl. VI

Wszystkim serdecznie gratulujemy wyróżnienia i życzymy samych sukcesów w kolejnych latach swojej edukacji.

Info. Urząd Miejski w Szydłowcu