Po półtorarocznej przerwie, zawodnicy UKS Karate Kyokushin „MUSHIN” Szydłowiec, w 6 czerwca uczestniczyli w XXII Turnieju Karate Kyokushin w Józefowie.

Na tatami stanęło 340 zawodników i zawodniczek z 35 klubów karate z Polski rywalizując w kata i kumite.

Szydłowiecki klub „MUSHIN” reprezentowali: Adam Bednarczyk, Kornel Cegliński, Julia Pobideł, Michał Lewandowski, Kamil Gozdecki, Agata Pobideł i Aleksander Cegliński.

Zawody podzielono na dwie części: start „świeżaków” i zawodników zaawansowanych. Turniej we wszystkich kategoriach rozegrany został według pełnych przepisów kyokushin, które pozwalają na stosowanie wszystkich dozwolonych technik ręcznych i nożnych z pełną siłą uderzeń
i kopnięć.

Mimo kilku twardych i wyczerpujących pojedynków nasi zawodnicy i tym razem stanęli na wysokości zadania zdobywając 5 pucharów.

Tak prezentują się wyniki szydłowieckkich zawodników:

  • Adam Bednarczyk – 1 miejsce
  • Julia Pobideł – 2 miejsce
  • Kornel Cegliński – 3 miejsce (wygrany pojedynek lecz z powodu kontuzji dłoni nie mógł uczestniczyć w dalszych walkach)
  • Kamil Gozdecki – 2 miejsce
  • Agata Pobideł – 3 miejsce

Wszystkim serdecznie gratulujemy.