9 marca br. reprezentacja Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, w składzie: Julia Pobideł, Alicja Sala, Kornel Cegliński, Adam Bednarczyk, Igor Kijak, Magdalena Siudek, Aleksandra Wyciszkiewicz, Kamila Nalberska, Piotr i Jakub Dwojak – startowała w międzynarodowym turnieju karate „Domenica Cup” Sveta Nedelja w Chorwacji.

Po raz 16 organizatorem tych zawodów była chorwacka organizacja I.K.O. Matsushima. Tym razem nasi zawodnicy startowali w kata i kumite, zdobywając w sumie osiem medali.

W kata Julia Pobideł wywalczyła srebro, a Magdalena Siudek brąz. Aleksandra Wyciszkiewicz i Kamila Nalberska uplasowały się na czwartych miejscach.

W kumite natomiast ekipa nasza zdobyła sześć medali: Igor Kijak i Alicja Sala – złoto, Julia Pobideł – srebro, Adam Bednarczyk, Jakub Dwojak i Kamila Nalberska – brąz. Kornel Cegliński w swojej kategorii wiekowo-wagowej uplasował się na czwartym miejscu.

Kolejne doświadczenie na arenie międzynarodowej i ogromny sukces naszych zawodników. Serdeczne gratulacje i podziękowania dla całej ekipy OSU.

info: Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo