Ostatnie środowe spotkanie z Victorią Sulejówek, miało być łatwą przerwą, wszak Szydłowianka przed spotkaniem była zdecydowanie wyżej notowana od rywali. 

Od początku nasi piłkarze chcieli przejąc inicjatywę i prowadzili grę, rywal nastawiony był na kontry, i to oni mogli wykorzystać szybciej swoją taktykę. 

Jednak to nasi zawodnicy jako pierwsi zdobyli bramkę, ale dopiero w 45 minucie, po uderzeniu Kamila Czarneckiego. Bramka do szatni zdaje się podłamała drużynę gości z Sulejówka, bo już w 56 minucie Błażej Miller strzałem głową podwyższył wynik na 2:0.

Na tym się nie skończyło. W 72 minucie po rzucie wolnym wykonanym przez Tomasza Zagórskiego, piłkę głową do siatki strącił Kamil Czarnecki. Było to jego drugie trafienie w tym spotkaniu. 

Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Szydłowianki, która dzięki temu zwycięstwu awansowała na drugie miejsce w tabeli IV ligi. Do prowadzącego Oskara Przysucha tracimy trzy punkty. 

Następny mecz Szydłowianki w najbliższy weekend w Raszynie z miejscowym Klubem Sportowym, który zajmuje 11 miejsce w tabeli. Liczymy na kolejne trzy punkty. 

Więcej informacji, zdjęć oraz video znajdziecie na www.szydlowianka1946.pl