Zraniona drużyna gospodarzy w drugiej połowie nie pozostawiła złudzeń, kto w tym meczu jest lepszy. Szydłowianka przez pełne 45 minut miała zdecydowaną przewagę. Już na samym początku, trzy minuty po rozpoczęciu drugiej części piłkę do bramki rywali skierował Damian Szyszka.

Zdesperowani goście nie radząc z Szydłowianka zaczęli faulować co skończyło się czerwoną kartką dla jednego z ich zawodników w 66 minucie.

W 73 minucie Szydłowianka udokumentowała swoją olbrzymią przewagę kolejnym golem, którego szczęśliwym strzelcem został Turczyk.

Nasz zespół po 17 rozegranych kolejkach zajmuje wysokie piąte miejsce, z dorobkiem 30 punktów. Na taką ilość „oczek” składa się: 8 zwycięstw, 6 remisów i 3 porażki. Teraz czeka nas przerwa, aż do marca, kiedy to rozpocznie się runda rewanżowa.

Szydłowianka zainauguruje rundę wiosenną pojedynkiem z liderem tabeli Pogonią II Siedlce. Czy druga część sezonu będzie równie udana, a Szydłowianka na poważnie włączy się w walkę o najwyższe ligowe cele? Zapraszamy do komentowania. 

foto i info: www.szydlowianka1946.pl