Udział w mistrzostwach to czas ciężkiej pracy. W piątek, uczestnictwo w seminarium sędziowskim prowadzonym przez Kancho Yoshikazu Matsushimę 9 Dan. Następnie udział w światowym zebraniu organizacji IKO Matsushima, na którym między innymi poruszane były sprawy związane z przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata Karate Kyokushin naszej organizacji, które odbędą się 26 i 27 listopada 2016 roku w Japonii.

Sobota, to dzień sędziowania walk, w których również Polska miała swój udział. Niestety sempai Mirosław Jurowczyk przegrał swój pojedynek przez wskazanie sędziów. Dzień zakończyła Sayonara.

W niedzielę w godzinach dopołudniowych uczestnictwo w europejskim zebraniu organizacji IKO Matsushima, na którym dokonaliśmy wyboru władz, ustaliliśmy termin i miejsce przyszłorocznego europejskiego obozu szkoleniowego oraz następnych Mistrzostw Europy. O godzinie 15, 00 uczestniczyliśmy w seminarium szkoleniowym prowadzonym przez Kancho Matsushimę, po którym odbył się egzamin na kolejne stopnie mistrzowskie Dan. Egzamin na 6 Dan pomyślnie złożył shihan Roman Kucfir obecnie Branch Chief UK. Serdecznie gratulujemy!!!

Czas mistrzostw, to miejsce spotkań ze swoimi przyjaciółmi ze świata. Czas rozmów, wspomnień, planów na przyszłość oraz wymiany doświadczeń. To miejsce, gdzie nie gości polityka i żadne uprzedzenia, jak również nie prowadzi się rozmów o konfliktach militarnych. Zgodnie z zamierzeniami Sosai Oyamy, poprzez uprawianie Karate Kyokushin mamy dążyć do pokoju na świecie. OSU

Więcej zdjęć TUTAJ