9 października odbyła się VII edycja Międzynarodowego Turnieju Karate Skarżysko-Kamienna CUP 2021. Karatecy z Akademii Karate Szydłowiec wrócili z turnieju z 9 medalami.

W zawodach udział wzięło ponad 300 zawodników z całej Polski oraz Ukrainy – wśród nich byli również karatecy z Akademii Karate Szydłowiec. Po pięciu godzinach walk wyłoniono zwycięzców.

Karatecy z Akademii Karate Szydłowiec pokazali swoje umiejętności i wywalczyli aż 9 medali.

Złoty medal otrzymał Adam Gawęda.

Srebrne medale przyznano Bartłomiejowi Górlickiemu oraz Filipowi Dziwirek.

Brązowe medale wywalczyli Mateusz Karpeta, Kacper Walasik, Maksymilian Wasik, Allan Klepaczewski, Lena Kozlowska i Filip Powideł.

Brawa należą się również tym zawodnikom, którzy nie zajęli miejsc medalowych, choć zaprezentowali się świetnie.

Zawodnicy pokazali świetną postawę podczas turnieju. Niektórzy wygrali po jednej lub dwie walki, jednak nie udało się stanąć na podium.

Akademia Karate Szydłowiec nie poddaje się i trenuje dalej.

info: facebook/ AKS – Akademia Karate Szydłowiec