W środę 15 sierpnia Rodzinna Akademia Sportu w Szydłowcu korzystała z możliwości uczestniczenia w przygotowaniach do Mistrzostw Świata męskiej Reprezentacji Polski w siatkówce, który odbywają się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. 

Po przybyciu do COS w Spale młodzi adepci siatkówki z Szydłowca obserwowali zmagania siatkarzy na boiskach plażowych. Zwiedzali pomieszczeniu Centralnego Ośrodka Sportu, dostępne dla wszystkich sportowców by następnie wrócić na plażę i „łowić” autografy i zdjęcia indywidualne z najlepszymi siatkarzami w kraju.

Dzięki panu Mariuszowi Szyszko mieli okazję wykonać wspólne zdjęcie ze wszystkimi reprezentantami biorącymi udział w zajęciach. Takie zdjęcie to perełka wśród bogatej już kolekcji fotograficznej Rodzinnej Akademii Sportu. Dla młodych siatkarzy było to rewelacyjne zwieńczenie narodowego święta 15 sierpnia. Warto dodać, że przed przyjazdem do Spały adepci RAS szlifowali swoje pływackie umiejętności na basenie w Przysusze.

Przy okazji tego artykuły Rodzinna Akademia SPortu zaprasza wszystkich miłośników siatkówki – chcesz spróbować i przeżyć super przygodę? Dołącz do Rodzinnej Akademii Sportu i zacznij trenować.

Zajęcia rozpoczynają się od września, niebawem ukaże się więcej informacji, również na portalu www.naszszydlowiec.pl