W całym kraju blisko 19 tysięcy rodzin otrzymało paczkę, o wartości około 45 milionów złotych!

W „Szlachetnej Paczce” udział wziął również sztab z Szydłowca i okolic, a liderem naszego regionu była Joanna Nikodem. Oprócz niej w działaniach brało udział, aż 18 wolontariuszy. Pomoc otrzymało, aż 33 rodziny. Z ankiet darczyńców wynika, że aż 746 osób było zaangażowanych w szydłowieckie paczki. 

Wszystkie szydłowieckie paczki to łączna kwota 75 700 złotych!!!

W paczkach można było znaleźć przeróżne rzeczy. Przede wszystkim artykuły żywnosciowe i chemiczne, ale były też pralki, lodówki, kuchenki, łóżka, zabawki dla dzieci, drobny sprzęt AGD. 

– Mimo, że było naprawdę dużo pracy, to najważniejsze że jest ogromna satysfakcja wynikająca z pomocy drugiemu człowiekowi. „Szlachetna Paczka” to ogromne emocje i łzy wzruszenia – powiedziała portalowi Nasz Szydłowiec Joanna Nikodem lider rejonu 'Szydłowiec i okolice’

Szydłowiecki sztab „Szlachetnej Paczki” dziękuje wszystkim darczyńcom i wszystkim zaangażowanym w tegoroczną „paczkę”, a także Jarosławowi Sajeckiemu i Milenie Czerwiak za transport oraz Pizzeri Pulcinella i Restauracji „Pasibrzuch” za nakarmienie wolontariuszy.