Szydłowiecka Fundacja Strefa JP2 ogłosiła na swoim facebooku o powrocie lokalnego show tanecznego „Szydłowieckie Gwiazdy Tańczą”. Dwie pierwsze edycje odbyły się w 2016 roku, trzecia i jak do tej pory ostatnia w lutym 20018 roku.

Czwarta edycja ma odbyć się w 2022 roku, czyli cztery lata po tym jak zorganizowano edycję trzecią.

Póki co nie wiadomo kto zatańczy w czwartej edycji. Organizatorzy wręcz zachęcają, aby to mieszkańcy ziemi szydłowieckiej pomogli wskazać tych, których warto zaprosić, dlatego my również zachęcamy do komentowania na facebooku.

Oprócz tego, że nie znamy tańczących gwiazd, to nie znamy również dokładnego terminu i miejsca (do tej pory gala odbywała się w hali sportowej PSP nr 2 im. Jana Pawła II i tego należy się spodziewać).

Pierwsze trzy edycje wygrywali mężczyźni (szydłowieckie gwiazdy): Mariusz Szymkiewicz, ks. Adrian Jakubiak i Grzegorz Nowak. Jak będzie tym razem?

Nie wiadomo też kto zasiądzie za stołem jurorskim. Do tej pory we wszystkich edycjach tańczących oceniali: Anita Herka – Ubysz, Irena Przybyłowska – Hanusz, Igor Olesiński (oprócz trzeciej) i Marcin Banaszczyk. Od drugiej edycji do składu dołączył Mariusz Szymkiewicz.

Warto dodać, że czwarta edycja Szydłowieckie Gwiazdy Tańczą, planowana była na 2020 rok. Plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów, a póki co zapraszamy Was do zerknięcia na filmy z występów w trzeciej edycji: