Tomasz Kraska w Szydłowcu, czyli w mieście z którego pochodzi jest wszystkim rewelacyjnie znany. Wystąpił podczas wielu lokalnych koncertów, zarówno tych dużych jak i kameralnych.

Grał sam, w duetach, w większych składach, nie stronił nigdy od grania charytatywnego.

Takiego Tomasza wszyscy znamy i kochamy!

Niebawem poznamy, go z tej najbardziej profesjonalnej strony, bo z pierwszej produkcji płytowej.

Tomek o tym wydawnictwie mówi od jakiegoś czasu, ale zawsze stawało coś na przeszkodzie. Tym razem mówi, że to już, ale również ostrożnie. Kiedy zapytaliśmy Go czy jest wstanie podać konkretny termin premiery powiedział:

Mam nadzieję, że wydarzy się to w przeciągu 3-4 tygodni. W najbliższych dniach będę wiedział na 100%. Tak czy inaczej to już całkiem niebawem, oczywiście jeżeli nic się nie wysypie po drodze. Trzymajcie kciuki!”

Płyta będzie nosiła tytuł „Sztorm”. Będzie to tzw. epka czyli minialbum, który rozpocznie się intro, następnie Tomek zabierze Was w swój świat w pięciu piosenkach, a całość zakończy się outro. Za realizację epki odpowiada Piotr Zając.

Przy okazji zbliżającej się promocji płyty Tomek założył swój oficjalny fanpage na facebooku. Ze swoimi fanami przywitał się w taki oto sposób:

Trzymamy kciuki za Tomasza, z niecierpliwością czekamy na premierę „Sztormu”, a Wam oczywiście polecamy posłuchanie Tomka np. na jego kanale na youtubie – TUTAJ