Niedzielne przedpołudnie, szydłowiecka targowica miejska, a na jej placu całkiem sporo uczestników Wielkiego Otwartego Treningu z ambasadorkami Ewy Chodakowskiej, znanej w całej Polsce trenerki fitness. 

Panie i jeden pan stworzyli grupę około 50-ciu osób, które zdecydowały się spędzić niedzielę na sportowo.

Wydarzenie rozpoczęło się od intensywnej rozgrzewki, którą poprowadziła Lidia Ziółkowska szydłowiecka trenerka fitness. Następnie wspomniane wyżej ambasadorki Chodakowskiej czyli Kamila Wiśniewska z Szydłowca i Aneta Saramak opowiedziały uczestnikom o zdrowym odżywianiu, o treningach i o swojej drodze do fit życia. Następnie wspólnie poprowadziły trening główny.

Podczas wydarzenia można było próbować fit smakołyków przygotowanych przez Anię Bielę znanej jako Mrs. Endorfina oraz od sklepu Eko Groszek w Szydłowcu. Chętni mogli również skorzystać z profesjonalnej porady Patryka Mnicha – trenera personalnego.

Nie zabrakło konkursu w którym losowane były nagrody, a także zbiórki charytatywnej.

Za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli panowie Dj-e: Damian Kozłowski, Gabriel Adamczyk, Mariusz Szczerek i Sebastian Szczerek. Dzieciaki zabawiali animatorzy ze Strefy JP2.

Na zakończenie spotkania pokaz ekstremalnej jazdy na rowerze zaprezentowali chłopaki ze Stunt Szydłowiec.

Zadowolenie uczestników i organizatorów spowodowało, że Ci drudzy już dziś zapowiadają, że to pierwsza ale nie ostatnia impreza z cyklu Wielkiego Otwartego Treningu.

Poniżej fotoreportaż i fragment video: