Już 28 grudnia, tuż po Świętach Bożego Narodzenia zapraszamy do udziału w Charytatywnym Turnieju w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn!

Turniej odbędzie się w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Szydłowcu. Całkowity dochód z imprezy przeznaczony zostanie na rzecz Weroniki Kępas, która zbiera pieniądze na operację serca. Weronika choruje na hipoplazję lewej komory i zastawki mitralnej, podwójne odejście naczyń z prawej komory z ubytkiem międzykomorowym.

Organizatorami turnieju są: Agnieszka Rejczak, Paweł Kołodziej, Rodzinna Akademia Sportu, Paweł Bloch, Mariola Biegaj, Grzegorz Nowak, Maciej Kapturski oraz Krzysztof Ubysz, dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II, którzy serdecznie zapraszają na ten amatorski turniej, zapewniając dobrą zabawę oraz rewelacyjną możliwość spalenia poświątecznych kalorii.

Amatorski turniej siatkówki odbędzie się z podziałem na drużyny damskie i męskie. Wpisowe to 150 złotych od drużyny. Organizatorzy zapewniają posiłek oraz zimne i gorące napoje. Nie zabraknie również domowych wypieków. Zespoły należy zgłaszać najpóźniej do 27 grudnia 2019 roku.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są pod numerami telefonów: 781 – 566 – 609 oraz 530 – 331 – 036

W sposób szczególny zaproszenie skierowane jest do kibiców, którzy również będą mogli wesprzeć zbiórkę.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Razem pomóżmy Weronice!