W sobotę w Świetlicy Środowiskowej w Jastrzębiu odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Jastrzębia Andrzeja Brachy. Organizatorami imprezy byli: burmistrz Jastrzębia oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Wojciech Warso.

Impreza współfinansowana była przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jastrzębiu.

Turniej zgromadził wielu miłośników tej dyscypliny sportu. Rozgrywki były podzielone na dwie kategorie, Juniorów oraz Seniorów. Wiceprzewodniczący otworzył turniej witając wszystkich zgromadzonych uczestników. Rozpoczęcie zawodów poprzedziło losowanie, które zadecydowało o kolejności rywalizacji w poszczególnych kategoriach.

Po kilu godzinach zmagań sportowych, gdzie towarzyszyło wiele wspaniałych, sportowych emocji wyłoniono zwycięzców.

  • W kategorii Juniorzy na podium stanęli: z I miejscem Kuba Nowak, z II miejscem Dominik Rogala natomiast z III miejscem Miłosz Tomczyk.
  • W kategorii Seniorzy triumfowali: I miejsce Dariusz Bukalski, II miejsce Mirosław Bednarczyk, III miejsce Ireneusz Olbromski.

Na zwycięzców czekały puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze a wspaniała zabawa oraz sportowa, zdrowa rywalizacja pozwoliła uczestnikom efektywnie spożytkować wolny czas podczas kończących się ferii zimowych, przyczyniając się również do rozwijania pasji i zamiłowania do sportu.

Info i foto: UM w Jastrzębiu